Ofertë!

La Nuit Tresor

640 L960 L

Spastroje
SKU: 1187 Kategori: , Etiketa: , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Lancome La Nuit Tresor

U prezantua në vitin 2015

LA NUIT TRESOR ju bën të ndiheni të bukura dhe shumë sensuale. Mos e përdorni në punë, është i përshtatshëm për të gjitha rastet e tjera, veçanërisht situatat romantike në mbrëmje. I përshtatshëm më e mirë në dimër / vjeshtë, nga shtatori deri në shkurt. Një aromë nate.

  • Notat e larta janë të dardhës, bergamotit dhe mandarinës
  • Notat e mesme janë orkide, vanilje, trëndafil i zi, fruta pasioni dhe luleshtrydhe
  • Notat bazë janë patchouli, papirus, temjan, liken, pralinë, vanilje, karamel, kafe, coumarin dhe jamball.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X