Ofertë!

La Belle

640 L960 L

Aromë e mrekullueshme vanilje.

Spastroje
SKU: 1200 Kategori: , Etiketa: , , , , , , ,

Në familjen e aromave nga Jean Paul Gaultier La Belle

U prezantua në vitin 2019

Një aromë e mrekullueshme vanilje, e ëmbël dhe komode, për vjeshtë ose dimër

  • Notat e larta janë të dardhës
  • Notat e mesme janë të vetiverit
  • Notat bazë janë të vaniljes

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X