Knot eau Absolue

700 L1,100 L

Për stinët e ftohta të vitit.

Spastroje
SKU: 1164 Kategori: , Etiketa: , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Bottega Veneta Knot eau Absolue

U prezantua në vitin 2018

Për stinët e ftohta të vitit.

  • Notat e larta janë të lulediellit , nerolit
  • Notat e mesme janë të jasemini dhe livandos
  • Notat bazë janë të mirre dhe opoponax

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X