Just Her

400 L2,000 L

Për kohë të freskët (vjeshtë / dimër)

Spastroje

Në familjen e aromave për femra nga Cavalli Just Her

U prezantua në vitin 2004

I përshtatshëm per ambientin e punes. Eshtë për kohë të freskët (vjeshtë / dimër)

  • Notat e larta janë të fletës së bambusë, kanellës, bergamotit sicilian
  • Notat e mesme janë të ciklamen, jasemini dhe hurmë
  • Notat bazë janë të qelibarit, myshkut, kedrit, vaniljes Madagascar dhe duhanit.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X