Ofertë!

Jasmin Noir

480 L720 L

Aromë nate për dimër.

Spastroje
SKU: 1015 Kategori: , Etiketa: , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Bvlgari Jasmin Noir

U prezantua në vitin 2008

Aromë nate për dimër.

  • Notat e larta janë të lëngut të bimëve jeshile, Gardenia.
  • Notat e mesme janë të Sambac, jasemini, bajame,
  • Notat bazë janë të dru të çmuar, jamball, Tonka.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X