IN2U

450 L1,100 L

Aromë e shijshme, e freskët dhe e pastër.

Spastroje
SKU: 2015 Kategori: , Etiketa: , , ,

Në familjen e aromave për meshkuj Calvin Klein IN2U

U prezantua në vitin 2007

Aromë e shijshme, e freskët dhe e pastër, për një ditë të ngrohtë vere. Kjo është një aromë për adoleshentë,

aromë dite për Pranverë / Verë.

  • Notat e larta janë të gjethes së limonit dhe domates
  • Notat e mesme janë të fasules së kakaos
  • Notat bazë janë të vetiverit, kedrit dhe myshkut të bardhë

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

7 ml Vaj Aromatik, 30ml Parfum, 50ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X