Ofertë!

In Love with you

640 L960 L

Eshtë e këndshme për mbrëmje.

Spastroje
SKU: 1191 Kategori: , Etiketa: , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Armani In Love with you

U prezantua në vitin 2019

Eshtë e këndshme për mbrëmjet e vjeshtës / dimrit dhe muajt e parë të pranverës.

  • Notat e larta janë të qershisë, mjedrës dhe kokrrës së zezë
  • Notat e mesme janë të trëndafilit, jasemines dhe apsikut
  • Notat bazë janë të patchouli

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X