IDOLE D’ARMANI

600 L1,000 L

Për ditët e nxehta të verës.

Spastroje
SKU: 1064 Kategori: , Etiketa: , , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Armani Idole d’Armani

U prezantua në vitin 2009

Për ditët e nxehta të verës.

  • Notat e larta janë të portokallit të hidhur, dardhës, xhenxhefil dhe davana
  • Notat e mesme janë të jasemini, trëndafili, shafrani
  • Notat bazë janë të styrax, patchouli dhe vetiver

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X