Hypnotic Poison

700 L1,000 L

Spastroje
SKU: 1005 Kategori: , Etiketa: , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Dior Hypnotic Poison

U prezantua në vitin 1998.

Një aromë Vanilje Orientale për femra.

Rekomandohet për netët e vjeshtë / dimër dhe mbrëmjet e pranverës.

  • Notat e larta janë të kajsisë, kumbullës dhe kokosit
  • Notat e mesme janë jasemini, zambak i luginës, trëndafil, qimnon Brazili
  • Notat bazë janë dru sandali, bajame, vanilje dhe myshk.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X