Ofertë!

Her

560 L880 L

Aromë për pranverë.

Spastroje
SKU: 1167 Kategori: , Etiketa: , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Burberry Her

U prezantua në vitin 2018

Për pranverë gjatë ditës.

  • Notat e larta janë të mjedrës, luleshtrydheve, qershive, rrush pa fara, limon dhe mantarin portokallit
  • Notat e mesme janë të jasemini dhe violeta
  • Notat bazë janë të qelibarit, nota druri, myshkut, patchouli, vanilje, kashmirit

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X