Ofertë!

Heat

560 L800 L

Parfum për netët e verës / vjeshtës.

Spastroje
SKU: 1102 Kategori: , Etiketa: , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Beyonce Heat

U prezantua në vitin 2010

Parfum për netët e verës / vjeshtës.

  • Notat e larta janë të vaniljes, orkide, magnoliës, shegës dhe pjeshkës
  • Notat e mesme janë të hoje blete, bajame, krem erëmyshk,
  • Notat bazë janë të drurit të sekoisë, tonkës dhe qelibarit

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X