Guilty

800 L1,200 L

Për vjeshtë dhe dimër.

Spastroje
SKU: 2018 Kategori: , Etiketa: , , , , ,

Në familjen e aromave për meshkuj Gucci Guilty

U prezantua në vitin 2011

Një zgjedhje e mirë për vjeshtë dhe dimër.

  • Notat e larta janë të levandës dhe limonit të Amalfit
  • Notat e mesme janë të lules të portokallit Afrikan
  • Notat bazë janë të patchulit, kedrit të Brazilit dhe vaniljes

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X