Ofertë!

Good Girl

(1 shqyrtim nga klient)

320 L1,440 L

Për ditët e para të pranverës, aromë dite.

Spastroje

Në familjen e aromave për femra nga Carolina Herrera Good Girl

U prezantua në vitin 2016

Për ditët e para të pranverës, aromë dite.

  • Notat e larta janë të bajames, kafesë, bergamotit dhe limonit
  • Notat e mesme janë të zambak jasemini, tuberozës, rënja e irisit, trëndafilit Bullgar, luleve të portokallit
  • Notat bazë janë të tonkës, kakaos, drurit të sandalit, vaniljes, pralinës, kanellës, kedrit, drurit të kashmirit, patchouli, qelibar dhe myshkut.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

1 shqyrtim për Good Girl

  1. edlira c. (pronar i verifikuar)

    💥

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X