GOOD GIRL LEGERE

800 L1,200 L

Aromë për ditën, elegante, e butë, femërore, e përsosur.

Spastroje
SKU: 1198 Kategori: , Etiketa: , , , , , ,

Në familjen e aromave nga Carolina Herrera Good Girl Legere

U prezantua në vitin 2018

Aromë e bukur ditore, elegante, e butë, femërore, e përsosur.

  • Notat e larta janë të ylang ylang, mandarinë portokallit, bergamotit dhe limonit
  • Notat e mesme janë të jasemini, tuberoza, trëndafila dhe lulet portokalli
  • Notat bazë janë fasules tonka, dru sandali, praline, kanellë, karamel qumështi, kedri, dru arre, patchouli, qelibar dhe myshk

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X