Ofertë!

Goldea

640 L960 L

Për pranverën dhe fillimin e verës

Spastroje
SKU: 1121 Kategori: , Etiketa: , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Bvlgari Goldea

U prezantua në vitin 2015

Për pranverën dhe fillimin e verës

  • Notat e larta janë të kristalit të myshkut , lule portokalli, mjedër, bergamot
  • Notat e mesme janë të myshku i artë, ylang-ylang dhe jasemini
  • Notat bazë janë të myshkut prej kadifeje, qelibari, patchouli, papirusi egjiptian.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X