Gabrielle

700 L1,100 L

Aromë e lehtë për pranverë dhe verë.

Spastroje
SKU: 1142 Kategori: , Etiketa: , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Chanel Gabrielle

U prezantua në vitin 2017

Një aromë shumë e mirë dhe elegante.Për çdo rast.

Aromë e lehtë për pranverë dhe verë.

  • Notat e larta janë të mandarinës, grejpfrutit dhe rrushit
  • Notat e mesme janë të tuberozës, ylang ylang, jasemini, lule portokalli, dardhe, piper rozë dhe zambakut të luginës
  • Notat bazë janë të drurit të sandalit, myshkut, kashmirit dhe rënjs së irisit.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X