Ofertë!

Fougere D’Argent UNISEX

560 L880 L

Silver fern. A wonderful fragrance.

Spastroje

Në familjen e aromave nga Tom Ford Fougere D’Argent unisex

U prezantua në vitin 2018

Fier i argjendtë. Një aromë e mrekullueshme. Fougere d’Argent është i freskët, jeshil, pikant,

I ngrohtë dhe tejet i pastër. Mund të përdoret gjatë gjithë vitit.

  • Notat kryesore janë mandarina portokalli, livando dhe xhenxhefili.
  • Notat e mesme janë dru livande dhe nota ujore.
  • Notat bazë janë coumarini

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X