Ofertë!

Ferrari Red

560 L880 L

Ideale për pranverë dhe verë

Spastroje
SKU: 2006 Kategori: , Etiketa: , , ,

Në familjen e aromave për meshkuj Scuderia Ferrari Red

U prezantua në vitin 2010

Eshtë një aromë sportive. Ideale për pranverë dhe verë, për përdorim të përditshëm.

  • Notat e larta janë të bergamotit, nenexhikut, portokallit, gjethes së limonit, petigrain & galbanum
  • Notat e mesme janë  jasemini, barbarozë, ravubë iris dhe arrëmyshk
  • Notat bazë janë të kedrit, drurit të sandalit, myshkut dhe vaniljes

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X