Ofertë!

Ferrari Black

560 L800 L

Një aromë për meshkuj me karakter.

Spastroje
SKU: 2041 Kategori: , Etiketa: , , , ,

Në familjen e aromave për meshkuj Scuderia Ferrari Black

U prezantua në vitin 1999

Vintage

Një aromë për meshkuj me karakter. Ideale për zyre dhe mbrëmje vere.

  • Notat e larta janë të lime, kumbullës, bergamotit dhe mollës së kuqe
  • Notat e mesme janë  kanellës, jasemini, trëndafilit dhe kardamomit
  • Notat bazë janë të qelibarit, vaniljes, myshkut dhe kedrit

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X