Ofertë!

EXTREME LEATHER unisex

2,000 L 1,600 L

Availability: Ka stok

Aromë orientale lëkure dhe frutash . Extreme Leather lidhet

aspektet e freskëta të frutave jeshile me ngrohtësinë e erëzave

dhe nënvizohet nga një bazë druri e fortë dhe mashkullore

qelibar i dominuar nga lëkura.

 

* Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur.

* Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X