Ofertë!

Obsessed

560 L880 L

Një aromë e ngrohtë orientale.

Spastroje
SKU: 2052 Kategori: , Etiketa: , , ,

Në familjen e aromave për meshkuj Calvin Klein Obsessed for men

U prezantua në vitin 2017

Eshtë një aromë e ngrohtë, orientale, drurore dhe pikante për motin e ftohtë.

  • Notat e larta janë të Grejpfruti, Piper Sichuan, Cardamom, Lemon dhe Lavender
  • Notat e mesme janë të kedrit, labdanumit, lëkurës, barbarozës dhe ananasit
  • Notat bazë janë të të lëvores të vaniljes, patchulit, amroxane, amperoksil dhe kanellës.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X