Euphoria

700 L1,000 L

Për vjeshtë dhe dimër.

Spastroje
SKU: 1065 Kategori: , Etiketa: , , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Calvin Klein Euphoria

U prezantua në vitin 2005

Kjo aromë është për vjeshtë dhe dimër.

  • Notat e larta janë të shegës, nota jeshile, pjeshkë, frutit të pasionit, mjedrës
  • Notat e mesme janë të zambakut, orkideve dhe shampanjës
  • Notat bazë janë të manushaqe, qelibarit, myshkut, mohogan, patchulit dhe vaniljes

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X