Ofertë!

Eternity

560 L880 L

Për pranverën dhe verën, është i lehtë për t’u mbajtur.

Spastroje
SKU: 1081 Kategori: , Etiketa: , , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Calvin Klein Eternity

U prezantua në vitin 1988

Vintage

Eshtë një aromë ideale për pranverë  që do të zgjasë përgjithmonë në lëkurën tuaj.

  • Notat e larta janë agrumeve, nota jeshile, mandarinë portokallit, sherebelës
  • Notat e mesme janë të karafilit, manushaqe, jasemini, marigoldi, zambakut të luginës, trëndafilit dhe narcisit
  • Notat bazë janë të drurit të sandalit, qelibarit, patchulit, myshkut dhe lulediellit.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X