Ofertë!

Eau Legere

640 L960 L

Një aromë dite dhe nate.

Spastroje

Në familjen e aromave për femra nga Bottega Veneta Eau Legere

U prezantua në vitin 2013

Një aromë dite dhe nate.

  • Notat e larta janë të bergamotit dhe specit rozë
  • Notat e mesme janë të jaseminit, gardenias
  • Notat bazë janë të lisit, myshkut

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X