Ofertë!

Diamond

560 L800 L

Ideale për çdo ditë të vitit

Spastroje
SKU: 1099 Kategori: , Etiketa: , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Armani Diamond

U prezantua në vitin 2007

Ideale për çdo ditë të vitit (madje edhe për palestër), si dhe për klub nate.

  • Notat e larta janë të litchi, mjedër
  • Notat e mesme janë të freesisë, zambakut të luginës
  • Notat bazë janë të vetiverit, kedrit, patchulit dhe vaniljes

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X