Coco Noir

700 L1,100 L

Për pranverë / verë, gjatë ditës.

Spastroje
SKU: 1017 Kategori: , Etiketa: , , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Chanel Coco Noir

U prezantua në vitin 2012

Për pranverë / verë, gjatë ditës.

  • Notat e larta janë të grejpfrut, bergamot dhe portokall
  • Notat e mesme janë të jasemini, trëndafili, narcis, barbarozë dhe pjeshkë
  • Notat bazë janë të tonka, patchouli, dru sandali, vanilje, myshk të bardhë, të hollë, benzoin dhe karafil.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X