Ofertë!

Coco Mademoiselle

(1 shqyrtim nga klient)

640 L1,600 L

Për stinën e verës gjatë ditës.

Spastroje
SKU: 1008 Kategori: , Etiketa: , , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Chanel Coco Mademoiselle

U prezantua në vitin 2001

Eshtë një aromë klasike moderne, shumë e sofistikuar. Një nga më të mirat në treg .

Për stinën e verës gjatë ditës.

  • Notat e larta janë të portokallit, portokall mandarinë, lules së portokallit, bergamotës
  • Notat e mesme janë të mimozës, jaseminit, trëndafilit Turk & ylang-ylang
  • Notat bazë janë të fasule tonka, patchouli, opoponax, vanilje, vetiver, myshk i bardhë

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

1 shqyrtim për Coco Mademoiselle

  1. Anonymous (pronar i verifikuar)

    Super

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X