Ofertë!

Chloέ

640 L960 L

Një aromë e këndshme ditore

Spastroje
SKU: 1110 Kategori: , Etiketa: , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Chloέ

U prezantua në vitin 1975

Vintage

Një aromë e këndshme ditore, e mirë për punë.

Për mot të freskët, pranverë të hershme ose vjeshtë.

  • Notat e larta janë të aldehideve, dorëzonjës, lule portokalli, arrës së kokosit, jargavanit, pjeshkës, ylang ylang dhe bergamot
  • Notat e mesme janë të karafilit, tuberozës, rënjës së irisit, jasemini, trëndafilit, narcis
  • Notat bazë janë të drurit të sandalit, qelibarit, myshkut, benzoinit, myshkut të lisit dhe kedrit.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X