Ofertë!

Chanel No 5

560 L800 L

Për pranverë / verë, gjatë ditës.

Spastroje
SKU: 1007 Kategori: , Etiketa: , , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Chanel No5

Vintage

Një aromë e përshtatshme për çdo kohë të vitit. Për takime, zyrë dhe punë.

Nr 5 legjendar, krijuar në 1921 për Coco Chanel.

  • Notat e larta janë të aldehideve, bergamotit, limonit, nerolit, ylang-ylang
  • Notat e mesme janë të jasemini, trëndafili, zambak i luginës, iris
  • Notat bazë janë të vetiver, dru sandali, vanilje, qelibar, patchouli

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X