Ofertë!

Chance

560 L880 L

Një aromë e lehtë femërore, e mrekullueshme për gjithë vitin.

Spastroje
SKU: 1035 Kategori: , Etiketa: , , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Chanel Chance

U prezantua në vitin 2005

Chance është një aromë e lehtë femërore, e mrekullueshme për gjithë vitin.

  • Notat e larta janë të piperit rozë
  • Notat e mesme janë të jaseminit dhe irisit
  • Notat bazë janë të patchulit, vaniljes dhe myshkut

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X