Ofertë!

Brit

560 L880 L

Një aromë e mrekullueshme ditore.

Spastroje
SKU: 1178 Kategori: , Etiketa: , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Burberry Brit

U prezantua në vitin 2003

Ideale për vjeshtë dhe dimër. Një aromë e mrekullueshme ditore.

  • Notat e larta janë të laim, bajameve dhe dardhës
  • Notat e mesme janë të bozhures, sheqer dhe bajame të karamelizuar
  • Notat bazë janë të mohogan, qelibar, fasule tonka & vanilje

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X