Ofertë!

Brit Rythm

640 L960 L

Perfect fragrance for cold nights.

Spastroje
SKU: 1179 Kategori: , Etiketa: , , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Burberry Brit Rythm

U prezantua në vitin 2014

Eshtë jashtëzakonisht e mirë gjatë natës dhe në mot të ftohtë.

  • Notat e larta janë të livando, piper rozë, neroli dhe aldehide
  • Notat e mesme janë të rënjës së irisit, luleve të portokallit, gjetheve të manit
  • Notat bazë janë të vetiverit, myshkut, nota druri, kedri dhe coumarin

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X