Body

700 L1,000 L

Aromë e përditshme.

Spastroje
SKU: 1090 Kategori: , Etiketa: , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Burberry Body

U prezantua në vitin 2011

Aromë e përditshme. Më shumë për pranverë / verë, por edhe për muajt më të freskët.

  • Notat e larta janë të absintes, pjeshkës dhe freesisë
  • Notat e mesme janë të trëndafilit, irisit
  • Notat bazë janë të drurit të sandalit, kashmirit, myshkut, qelibarit dhe vaniljes

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X