Ofertë!

Body Lotion pa aromë

600 L 480 L

SKU: B100 Kategori: , , , Etiketa: , ,

Krem trupi hidratues pa aromë, mund ti shtoni aromën tuaj te preferuar.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës

Sasia 200ml

Përbërësit kryesorë:

Aqua, Polyglyceryl-4 Laurate,

Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X