Ofertë!

BLV

480 L720 L

E freskët, e pastër, pak pikante.

Spastroje
SKU: 2036 Kategori: , Etiketa: , ,

Në familjen e aromave për meshkuj Bvlgari BLV for men

U prezantua në vitin 2001

E freskët, e pastër, pak pikante. Aromë ideale për punë.

Për stinën e pranverës / verës.

  • Notat e larta janë të kardamomit dhe drurit të sandalit
  • Notat e mesme janë të dëllinjës, xhenxhefilit dhe galantinës
  • Notat bazë janë të drurit të dushkut, luleve të duhanit dhe gjetheve jeshile

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X