Bad Boy

800 L1,200 L

Thjesht perfekt!

Spastroje
SKU: 2063 Kategori: , Etiketa: , , ,

Në familjen e aromave për meshkuj Carolina Herrera Bad Boy

U prezantua në vitin 2019

Për një mashkull të sofistikuar, elegant. Thjesht perfekt!

Për çdo ditë në vjeshtë / dimër.

  • Notat e larta janë të bergamotës, piperit të zi dhe specit të bardhë
  • Notat e mesme janë të kedrit dhe të sherebelës
  • Notat bazë janë të fasules Tonka, Amberwood dhe Kakao

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X