Ofertë!

Bleu

560 L880 L

Për gjatë gjithë vitit, shumë fleksibël.

Spastroje
SKU: 2053 Kategori: , Etiketa: , , ,

Në familjen e aromave për meshkuj Chanel Bleu

U prezantua në vitin 2010

Hijerëndë, e pasur, dhe e rafinuar. Kjo aromë e intense, e drunjtë i përshtatet në mënyrë të përsosur mashkullit që harton rrugën e tij në jetë dhe nuk ka frikë nga sfidat.

Një aromë e balancuar mirë, e ëmbël, pikante por e freskët.

Për gjatë gjithë vitit, shumë fleksibël.

  • Notat e larta janë  të limonit, nenexhikut, specit rozë dhe grejpfrut
  • Notat e mesme janë të xhenxhefilit, Iso E Super, arrëmyshk dhe jasemini
  • Notat bazë janë të livandës, drurit të sandalit, patchulit, vetiverit, temjanit, kedrit dhe myshkut të bardhë.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X