BLACK ELIXIR unisex 100ml

2,000 L

Availability: Ka stok

Aromë orientale me lule,

fillon me një përzierje delikate të nerolit me trëndafila,

para se ëmbëlsia e mjaltit, pralina dhe tonka të zbulohen dhe nënvizohen

nga ngrohtësia e qelibarit dhe vaniljes natyrale.

 

* The product purchased may be different from the one pictured.

* The bottles in the photo were used for promotional reasons.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X