Ofertë!

Because it’s you

560 L880 L

Aromë për pranverë.

Spastroje
SKU: 1141 Kategori: , Etiketa: , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Armani Because it’s you

U prezantua në vitin 2017

Aromë për pranverë.

  • Notat e larta janë të mjedrës, nerolit
  • Notat e mesme janë të trëndafilit
  • Notat bazë janë të vaniljes, myshkut

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X