Beauty

600 L1,000 L

Eshtë një aromë e qetë dhe femërore

Spastroje
SKU: 1088 Kategori: , Etiketa: , , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Calvin Klein Beauty

U prezantua në vitin 2010

Eshtë një aromë e qetë dhe femërore, e mirë për përdorim të përditshëm në pranverë ose verë.

  • Notat e larta janë myshkut
  • Notat e mesme janë të jasemini
  • Notat bazë janë të kedrit të Virxhinias.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X