Ofertë!

Si

320 L1,360 L

Aromë dite, gjatë gjithë vitit.

Spastroje
SKU: 1036 Kategori: , Etiketa: , , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Armani Si

U prezantua në vitin 2013

Aromë dite, gjatë gjithë vitit.

  • Notat e larta janë të bergamotit Sicilian, vaj mandarine, Liquer de Cassis
  • Notat e mesme janë të trëndafilit të Majit, frezia, jasemini Egjiptian, Neroli
  • Notat bazë janë të vaniljes, patchoulit, amroxane, portokalli,nota druri

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X