Ofertë!

A*Men Pure Wood

560 L880 L

Unik dhe shumë elegant

Spastroje
SKU: 2020 Kategori: , Etiketa: , , , , ,

Në familjen e aromave nga Thierry Mugler A*Men Pure Wood

U prezantua në vitin 2014

Eshtë unik dhe shumë elegant, i përshtatshëm për netët e të gjitha stinëve.

  • Aroma përmban lis, kafe, vanilje, patchouli dhe selvi.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X