Aloe Vera me vaj Esencial

1,000 L

Spastroje
  • Mandarinë
  • Pjepër
  • Mente

Aloe vera Gel është një përbërës që është përdorur në lëkurë për shumë vite. Eshtë anti-inflamator dhe ndihmon në përmirësimin e lëkurës së thatë ose të irrituar.

Ky xhel mund të përdoret në mënyra të ndryshme.

Kur përdoret në fytyrë, ajo largon aknet dhe njollat ​​dhe papastërtitë. Minimizon skuqjen dhe stimulon prodhimin e kolagjenit në mënyrë që lëkura të ketë pamje më rinore.

Në trup, mund të përdoret për të ndihmuar pamjen e plagëve dhe shenjave të strirjave, si dhe në djegien nga dielli dhe ekzema. Gjithashtu lehtëson ndjenjën e këmbëve të lodhura.

Mund të masazhohet në skalpin e kokës për të ndihmuar në qetësimin e lëkurës së irrituar.

Përmban 98% Aloe Vera Gel

e200gr

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X