Ofertë!

Allure

560 L800 L

Parfum ideal për zyrë.

Spastroje
SKU: 1043 Kategori: , Etiketa: , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Chanel Allure

U prezantua në vitin 1996

Ideal për femrat e të gjitha moshave. Për daljet gjatë natës. Eshtë hyjnor në ajrin e dimrit.

  • Notat e larta janë të limonit, bergamotit, mandarinës, pjeshkës, frutit të pasionit
  • Notat e mesme janë të jasemini, zambak uji, dorëzonjë, freesia, magnolia, trëndafili magjik, lulelakra dhe portokalli
  • Notat bazë janë të drurit të sandalit, vetiverit, vaniljes, patchulit dhe qelibarit.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X