Ofertë!

Acqua di Gioia

(1 shqyrtim nga klient)

640 L960 L

Aromë për ditët verore

Spastroje
SKU: 1128 Kategori: , Etiketa: , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Armani Acqua di Gioia

U prezantua në vitin 2010

Aromë për ditët verore

  • Notat e larta janë të limonit, nenexhikut, jaseminit
  • Notat e mesme janë të bozhures, piperit rozë
  • Notat bazë janë të kedrit, sheqerit kaf

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

1 shqyrtim për Acqua di Gioia

  1. Anisa (pronar i verifikuar)

    Parfum veror

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X