Ofertë!

212 Sexy

640 L960 L

Për pranverën dhe verën, është i lehtë për t’u mbajtur.

Spastroje
SKU: 1181 Kategori: , Etiketa: , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Carolina Herrera 212 Sexy

U prezantua në vitin 2004

Aromë për gjithë vitin, por ju duhet të rregulloni dozën. Përdoreni për mbrëmje.

  • Notat e larta janë piperit rozë, mandarinës, portokallit dhe bergamotës
  • Notat e mesme janë të Gardenias, pelargonium, lesh sheqeri, lule, trëndafili
  • Notat bazë janë të myshkut, vaniljes, drurit të sandalit, patchouli, karamel dhe violet.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X