Ofertë!

1881 Edition Blanche

640 L960 L

I përshtatshëm për përdorim të përditshëm

Spastroje
SKU: 1114 Kategori: , Etiketa: , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Cerruti 1881 Edition Blanche

U prezantua në vitin 2015

I përshtatshëm për përdorim të përditshëm për mbrëmjet e pranverës.

  • Notat e larta janë gjetheve të bergamotës, rrush pa fara dhe vjollcë
  • Notat e mesme janë të mimozës dhe lulediellit
  • Notat bazë janë të vaniljes dhe myshkut

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X