Ofertë!

1881 Bella Notte men

560 L880 L

Një aromë e freskët, e këndshme & pikante

Spastroje
SKU: 2016 Kategori: , Etiketa: , ,

Në familjen e aromave për meshkuj Nino Cerruti 1881 Bella Notte for men

U prezantua në vitin 2014

Një aromë e freskët, e këndshme & pikante që është e përsosur për netët e pranverës dhe verës, pikante falë piperit & kardamomit që e bëjn të përsosur edhe për vjeshtë.

  • Notat e larta janë të lime, agrumeve dhe limonit
  • Notat e mesme janë të specit sichuan, kardamom, koriandër, arrëmyshk, kanellë dhe jasemini
  • Notat bazë janë të kedrit, patchulit, vaniljes dhe myshkut.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X