Ofertë!

BLV

560 L800 L

Parfum i freskët me klas, i përshtatshëm për të gjitha stinët.

Spastroje
SKU: 1058 Kategori: , Etiketa: , , , , , ,

Në familjen e aromave për femra nga Bvlgari BLV

U prezantua në vitin 2000

Parfum i freskët me klas, i përshtatshëm për të gjitha stinët.

  • Notat e larta janë të xhenxhefilit, wisteria dhe myshku i tejdukshëm,
  • Notat e mesme janë të drurit të sandalit, luleve & lirit
  • Notat bazë janë të vaniljes dhe akacies

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 100ml Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X