Ofertë!

1 Million

640 L960 L

Për mbrëmje në të gjitha stinët.

Spastroje
SKU: 2038 Kategori: , Etiketa: , , ,

Në familjen e aromave për meshkuj Paco Rabanne 1 Million

U prezantua në vitin 2008

Aromë e ëmbël, lulesh dhe shumë joshëse. Për mbrëmje në të gjitha stinët.

  • Notat e larta janë të grejpfrut, nenexhikut dhe mandarinës së kuqe
  • Notat e mesme janë  trëndafilit, kanellës dhe erëzave
  • Notat bazë janë të lëkurës, nota prej druri, qelibari dhe patchouli indian

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X